Děkujeme za registraci a těšíme se na setkání!

S pozdravem
Váš tým F5

Konference proběhla 20. září. Přednášky byly nahrávané a jejich sestřih nyní připravujeme. Pokud chcete shlédnout záznam z přednášek, prosím zaregistrujte se pomocí registračního formuláře a my Vás budeme informovat.


Agenda

 
09:00 - 09:05

Přivítání

09:05 - 09:15

Kam kráčí F5 >

- Filip Kolář, Teritorry Account Manager, F5

Strategie firmy F5 v oblasti aplikační bezpečnosti, doručování nejen moderních aplikací a cloudu.

09:15 - 09:35

Představení nových HW platforem F5 >

- Martin Oravec, Senior Solutions Engineer, F5

Jsou tu r-Series, nové portfolio HW appliance od F5, které se škálovatelným Velosem završují generační obměnu HW rodiny F5. A nejen to, F5 také přichází s novým operačním systémem BIG-IP NEXT.

09:35 - 10:05

Novinky F5 v aplikační bezpečnosti >

- Luboš Klokner, Senior Solutions Engineer, F5

Představíme nástroje F5 pro kompletní ochranu webových aplikací proti aktuálním hrozbám. Ukážeme novou platformu WAAP pro ochranu distribuovaných aplikací; a ochranu proti dnes častým útokům na prolomení uživatelských účtů.

10:05 - 10:30

Jak zvládat expanzi do cloudu >

- Jakub Pavlík, Director, Engineering, F5

Rozdílnost cloudových prostředí přináší komplexitu. Představíme, jak pomocí jednoho řešení F5 Distributed Cloud zajistíte publikaci, zabezpečení a monitoring aplikací, nehledě na to, v jakém prostředí či cloudu jsou. Centralizované z jednoho webového portálu a lehce integrovatelné s nativními DevOps nástroji.

10:30 - 10:45

Přestávka

10:45 - 11:10

Doručování aplikací v multicloudu jednoduše >

- Jiří Doubek, Solutions Engineer, F5

F5 Distributed Cloud z pohledu aplikační infrastruktury přinášející službu Managed Kubernetes. Ukážeme, jak jednoduše spravovat a škálovat Kubernetes a VM clustery, ať už jsou v privátním nebo veřejném cloudu, v EDGE lokalitách nebo v F5 Cloudu, jakoby to byl jeden logický cloud.

11:10 - 11:35

Demo time F5 Distributed Cloud >

- F5 tým

Praktická ukázka F5 Distributed Cloud služeb. Zprovoznění K8s infrastruktury napříč cloudy, nasazení aplikací, propojení jejích komponent, publikace a zajištění jejich ochrany. Ukázka řízení a ochrany API komunikace. Představení dashboardů pro NetOps, SecOps a DevOps.

11:35 - 12:00

Přestávka

 

Gold partneři konference

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Silver partneři

Logo
Logo
Logo

Distributoři F5

Logo
Logo